Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
Žiadne data alebo nastavenie...
Žiadne data alebo nastavenie...

 

 

Do sekcie FÓRUm, píšete pomerne často otázky typu: Ako/kde, sa mám zaregistrovať?

Sekcia REGISTRÁCIA, je zrušená, pretože táto škola sa definitívne ruší!!

Prečo táto škola končí?

Neviem, ako mám brať tento typ otázky. Či ako emocionálny prejav, alebo sa naozaj chcete dozvedieť PREČO sa táto Elite Way School ruší. Preto ak chcete vedieť dôvod, prečítajte si článok dole. Viem, je asi dlhý, ale kto chce naozaj niečo vedieť, prečíta si to :)

Prečo neprenechám školu niekomu inému?

Túto otázku mi kladie asi každý! Moja odpoveď je: ,, Všetko  na tejto EWS, je moja práca. Nechcem, aby ste to brali tak, že ma vôbec nezaujímate. Len sa jej nechcem úplne vzdať. Predsa už máte tzv. pokračovanie tento EWS."

Kedy budú vysvedčenia?

Už na nich veľmi dlho čakáte, ale dokončím ich, keď budem mať viac času ako teraz. Nebojte sa, nezabudla som na Vás a nechcem, aby ste si mysleli, že Vás ťahám za nos!

 

Slovak comebag Rebeli!

 

 

 
http://www.supermusic.sk/obrazky/146004_rbd%20rbd%20rbd.jpg
 
Milí študenti!
Spomínam, ako som sa Vám takto prihovárala. Hlavne ak išlo o rôzne oznamy ako: prihláste sa na predmety, nájdite si spolubývajúcich, pozrite sa do danej sekcie, napíšte mi mail... Dnes ma to však veľmi mrzí, že Vám to tuším hovorím posledný krát ;( Už asi viete, čo to znamená. Školu v poslednom čase nezvládam tak, ako po minulé mesiace. Moja neprítomnosť bola dlhá. Viem si predstaviť seba, ako študentku tejto školy. Po tom neustavičnom čakaní na to: ,,Kedy sa tá riaditeľka ozve ?!" =D, by som sa úprimne, na školu asi vybodla! A teraz, Vám všetkým, ktorí ste nepretržite písali odkazy do "Fóra-Fórum" , písali mi na mail... Všetkým Vám úprimne zo srdca ďakujem! Týmto si uvedomujem, že práve vy, ktorí ste zostali verní ews-student , si zaslúžite odomňa to veľké úprimné ,,ĎAKUJEM!" Som Vám veľmi vďačná, pretože ste mi ukázali svet aj s iného pohľadu a to nemyslím len virtuálneho! Pretože som si uvedomila, že aj za pár mesiacov, si môžme nájsť priateľov, ktorí za to stoja! a vy, ste sa nimi stali! 
 
Teraz, Vám však poviem presný dôvod ukončenia štúdia ews-student.wbl.sk a vzájomné nezačatie 2. školského roka!
,,Keď som túto školu začínala, bol práve júl, jeden z prázdninových mesiacov! Plná energie, nádeje ale hlavne obáv, som vytvorila web stránku s názvom ews-student, ktorá mala byť z mojich predstáv jedna z obľúbených RPG-virtuálnych EWS. Zo začiatku som len vytvárala, písala rôzne sekcie a pod. Chcela som vytvoriť niečo, čo by sa študentom, profesorom a aj mne ako riaditeľke páčilo. Neviem presne, ale dokončený, čiže pripravený web na realizáciu projektu "RPG EWS", bol asi tak o mesiac! Pamätám si prvých študentov, ktorí tu už v poslednej, ešte vyučovacej dobe s nami neboli. Ako každý web, začínalo sa to malou návštevnosťou a hlavne tvrdou prácou. Tešila som sa z každého mailu, či odkazu v dnešnom Fóre. :) Po nejakom čase, tu boli aj prví profesori, prvé predmety aj prvé priateľstvá a lásky :) No a dňa 20. septembra 2010, sa začal vytúžený školský rok na mojej, našej, vašej ews-student :) Pravdaže, že naša škola zdolala mnohé nástrahy, prekážky... a vy sami ste toho svedkom! Škola sa stávala čoraz viac populárnejšia a mne sa čoraz viac zvyšoval počet neprečítaných mailov v schránke :) Z toho som sa nesmierne tešila, pretože to už bol veľký úspech! A však prišli aj časy, kedy som to už nestíhala. Odpisovanie na maily, odkazy, potom vzájomne dopľňanie študentov(profesorov), vytváranie izieb, klubov a rôzne veci ohľadom školy. Aby som Vás neuviedla do rozpakov, samozrejmosťou je, že na začiatku som si taktiež uvedomovala zodpovednosť virtuálnej školy. Prosím, vžite sa do mňa! Je to veľmi namáhavé, ale ja mám aj svoj život, ja nie som len riaditeľkou! Takúto školu mám po prvý krát a myslím, že aj posledný! :( Na rovinu Vám oznámim, že školu proste v poslednom čase nestíham a čím som staršia, tým so to viavc a viac uvedomujem! Treba na to hrozne veľa času a ja už viac nemienim stráviť ďalšie hodiny pred počítačom! Choďte von, fotografujte prírodu, alebo proste robte, čo Vás baví! Nedovoľte však, aby vás obmedzil čas na PC! Ešte si poniektorí uvedomte (nie len ľuďia z ews-student), že na to, aby ste dosiahli úspech, nepotrebujete len lži a klamstvá! Buďte originálny! Ak by ste si náhodou chceli vytvoriť nejaký web, blog to je jedno, nikdy sa "nevydávajte" za inú osobu akou ste! Buďte sami sebou a ľuďia Vás budú mať radi! Aby sme teda zostali v kontakte, môžte mi písať na Facebook (Ews Student), alebo mi kedykoľvek pošlite mail (ews@centrum.sk)! Budem veľmi rada, ak napíšete a taktiež dúfam, že sa mi podarí nájsť si čas a odpísať Vám! Nezahodíme predsa niečo také! :) Poprípade, mi môžte dať adresy vašich blogov, webou ak teda nejaké máte! Veľmi rada sa na ne pozriem! :) 
Týmto, Vám chcem všetkých poďakovať za účasť, že ste do toho šli a podporili tak podľa mňa dobrú vec! :) Je to smutné, pretože aj Rebeli, nám pomaly končia a aj naša ews-student.wbl.sk z cela taktiež. ;( A však skoro všetok obsah na škole ostáva! Izby, kluby, Fórum atď.! Možno čakáte aj na otázku, či školu ruším, teda vymazujem web, alebo či ju niekomu nedarujem! Odpoveďou na tieto všetky tri otázky, je NIE!! Školu nemôžem zrušiť, keď som predsa písala, že skoro všetok obsah ostáva tu pre vás! :) Školu teda neruším ale školský rok sa už nezačne, ani sa už nikto nemôžte zaregistrovať. A prosím, vážim si to, že poniektorí, mi ešte vždy hlásite na mail, že nebudete nejaké dané dni prítomní, ale už to nemusí byť.. :) Ešte raz sa Vám chcem poďakovať a taktiež sa chcem ospravedlniť všetkým, ktorí mi aj niekoľko krát napísali e-maily o registrácii na tejto škole a však ja som ich už neregistrovala a taktiež som im ani neodpovedala, pretože tých mailov bolo naozaj veľa (čo ma samozrejme aj teší, že ste mali väčšina záujem o štúdium, alebo vyučovaním na ews-student). Prepáčte mi, že som Vám neumožnila stať sa niečím, ako ľudia z ews-student. Táto celá správa, ma veľmi, ale veľmi mrzí, pretože mi budete aj poniektorí chýbať, pretože som si Vás obľúbila a teraz.... Prežili sme spolu veľa zážitkov, dobrých chvíľ, ako Koncoročnú párty =D a rôzne akcie! Chcem sa Vám ešte ospravedlniť aj za moju neprítomnosť na silvestrovskom výlete :o( Teraz už len môžem povedať, že ews-student.wbl.sk bola obľúbená a určite mala aj na väčšie úspechy! Však, hlavne s dobrým pocitom na srdci, z toho, že sme niečo spoločne ostatným dokázali, že naša škola bola výnimočná a chcem aby ste vedeli, že vy všetci ste pre mňa výnimočnými osobami! Vám všetkým, patrí odomňa veľké GRACIAS!
 
Rozlúčka:
Rozmýšľala som aj nad tým, že by sme sa mohli s ews-student rozlúčiť nejak mimoriadne! :) Preto, ak by ste mali záujem o náš posledný spoločný výlet, čakám maily na ews@centrum.sk a taktiež nápady, ako by sme to mohli zrealizovať! Mohli by ste sa stať aj niečím takým, ako moji pomocníci, ale heslo Vám nedám! hehe :D jediné, čo by bolo podmienkou je, že by sa naša spoločná oslava/párty konala výlučne TU, na ews-student.wbl.sk! :) Dúfam, že budete mať aspoň niekto záujem! :)
 
Čo ma mrzí:
Že nevyšlo ani jedno vydanie školského časopisu :(
Zopár klamstiev na ews-student :(
No a všetko ostatné, čo som písala....
 
Čo ma veľmi teší:
Všetko a možno aj viac na čo som omylom zabudla v mojom príhovore :o)
 
Moje rady pre Vás:
Buďte tým, čím v skutočnosti ste!
Nedovoľte aby Vám nieko zobral aj to posledné šťastie!
Bojujte za svoje práva!
Robre to, čo Vás baví!
 
Vysvedčenia a i.
Patria Vám a určite niečo spracujem aj pre profesorov! Nezabudnem na diplomy z tomboly! :o)
 
Aj keď nám už naši Rebeli pomaly končia, uvedomte si, že aj keď seriál skončí, oni tu budú vždy pre nás! :)
Ak budete náhodou cítiť na druhý deň po odvysielaní poslednej epizódy ReBeLdE prázdnotu, začnite si o nich písať napríklad, verejný (internetový), alebo súkromný denník, kde budete mať napísané všetko, čo ste pomocou tohto seriálu zažili a hlavne svoje pocity k RBD!
 
To je všetko milí priateľia!
S láskou vaša riaditeľka Aya Alesandra Dela Thiago!
Teraz už len Aya :)
 
 
TOPlist